Web Tasarım, Yazılım

Kurumsal Website, Kişisel Website, Web Tabanlı Program ve isteğe uygun sistemler.

Altınörs

Web Tasarım, Yazılım

Betamixus

Web Tasarım, Yazılım

Kapital Müşavirlik

Web Tasarım, Yazılım

Pakca

Web Tasarım, Yazılım

TKİ Kozmetik

Web Tasarım, Yazılım

Seyfegölü

Web Tasarım, Yazılım

...

Web Tasarım, Yazılım

Google son zamanlarda web sitelerin hatasız kodlanmasına ve mobil uyumlu olmasına dikkat etmektedir. Bu kurallara uymayan web sitelerini alt sıralara indirmektedir.Web Site Tasarımı ve İçerik Yönetim Paneli bulunan her platforma son derece uyumlu sitelerinizi isteğinize uygun olarak tasarlayıp yayınlıyoruz ve devamlı destek sağlıyoruz. Sosyal medya yönetimi, istenen hedef kitlenize uygun reklamcılık hizmeti veriyoruz.

Kurumunuz veya girişiminiz için her ayrıntısını belirleyebileceğiniz size, markanıza özel web yazılım kodlayabiliriz.Bu yazılımlar algoritma ve iş geliştirme sürecinde iyi planlanırsa şirketlerin uzun süren ve takibi zor olan işlemlerini online platformlarda hızlı, kolay ve takibi mümkün hale gelir.

 

Yazılım

Masaüstü yazılımların aksine web tabanlı yazılımlar mekan bağımsız çalıştığı için şirketlerin işlerini online platformlara aktarmasına yardımcı olmaktadır.

Uyumlu

Google son zamanlarda web sitelerin hatasız kodlanmasına ve mobil uyumlu olmasına dikkat etmektedir. Bu kurallara uymayan web sitelerini alt sıralara indirmektedir.

logo

 

Yenilikçi Çözümler

İşletme ve Kurumunuz için alanında uzman çalışanlarımız ile ihtiyacınıza yönelik çözümler üretiyoruz.


Özgün Tasarımlar