Hakkımızda

Biz konusunda uzman tasarımcılar, grafikerler, web tasarımcıları, editörler ve seo uzmanları ile farklı konularda sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.

Vizyonumuz - Misyonumuz

Vizyonumuz “KALİTELİ HİZMET”tir. Sektöründe evrensel kalite ve standartlarda hizmet sunmayı amaçlar. Müşterilerimiz için değer yaratmak beklentilerine teknoloji ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Marka değeri, bir markayı algılatabildiğiniz sürece vardır. ulasılmaz olmak değil zor ulaşılır olmak sizi yüceltir. Biz bu algıyı benimsemiş estetik kaygıları olan bir ekip olarak olanı değil olması gerekeni konuşmak ve daha doğru adımlar atmak adına yola çıktık.

 
...

Hizmetler


“Düşünmediğiniz kadar büyümek için düşünen adımlar atın.”

Web Tasarım, Yazılım

Kurum ve şirketinize özel tasarlanan web site ve web yazılımları isteğe, ihtiyaca yönelik çözümler üretiyoruz.

Logo Tasarım

Özel olarak hazırlanmış logo tasarımı markanızın her daim her yerde anlatan en önemli yapı taşıdır.

Kurumsal Kimlik

Yeni nesil ve geleneksel tanıtım araçlarını harmanlayan kurumsal kimlik çalışmalarımız ile bu durum mümkün hale geliyor. Etkili ve özgün bir kurumsal kimlik firmanıza çok şey katacak.

Organizasyon ve Tanıtım

Konferans, Panel, Seminer günlerinizde salon ve dekor düzenlemeleri, Stand ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz.

Afiş, Broşür, İnsert, Katalog

Ürün ve hizmetlerinizin, marka kimliğinizin yansıtıldığı, kullanışlı, kolay algılanabilir ve tasarım gücü yüksek kataloglar, dergi, bülten gibi süreli yayınları tasarlıyoruz.

Ajanda, Takvim, Bardak, Kalem

Promosyon müşterilerinize verdiğiniz birer hediyedir. Hediye ne kadar etkili ve kaliteli olursa o kadar amacına ulaşmış demektir.